piątek, 7 grudnia 2012

005. Kolejne stosiki.

Cześć.
Dzisiaj przybywam do Was z nowymi stosikami. Jeden z nich miałam wstawić już jakiś czas temu, ale postanowiłam, że poczekam trochę i połączę te dwa stosiki w jeden, ale nie wyszło, bo na jedną z tych książek czekałam, aż przyjdzie przesyłka, trwało to długo i postanowiłam zrobić dwa stosiki, bo nie chciałam  zwlekać z oddaniem dwóch z tych książek i tak po prostu wyszło.

 

1. Kerstin Gier - ,,Zieleń szmaragdu''
2. Pierdomenico Baccalario - ,,Ulysses Moore, Ukryte miasto''
3. Pierdomenico Baccalaro - ,,Ulysses Moore, Mistrz piorunów'' 
4. Bree Despain - ,,Dziedzictwo mroku''
5. Olle Lonnaeus - ,,Jedyna prawda''
6. Adam Mickiewicz - ,,Pan Tadeusz''

,,Zieleń szmaragdu'' już przeczytałam i chyba lada dzień zrobię jej recenzję. ,,Ukryte miasto'' to książka, którą kupiłam na Allegro i jestem w trakcie jej czytania. ,,Mistrz piorunów'' czeka w kolejce, przeczytam zaraz po ,,Ukrytym mieście''. ,,Dziedzictwo mroku'' jest moją cudną własnością, kupioną tydzień temu. ,,Jedyna prawda'' to książka wygrana w konkursie internetowym. A ,,Pan Tadeusz'' to po prostu lektura, którą miałam w gimnazjum, a teraz omawiamy ją jeszcze raz.
Czytaliście te książki?
Jakie wrażenia na Was wywarły?
A może chcielibyście przeczytać recenzję którejś z nich?
Piszcie :) 

3 komentarze:

 1. ,,Dziedzictwo mroku" mnie zaciekawiło:) Pierwszą część Trylogii Czasu już mam na swoim biurko. Rozpocznę jej czytanie, zaraz po skończeniu cyklu ,,Upadli" ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Awww.... Kocham Trylogię Czasu!!! :D I Ulyssesa Moore'a oczywiście też, chociaż przeczytałam dopiero 5 tomów. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, witam nowego członka blogosfery :) Życzę powodzenia w życiu blogowym, a co do stosika to czytałam jedynie "Zieleń szmaragdu". Nie bardzo mi się podobało, ale życzę Ci miłego czytania wszystkich lektur. No i w wolnym czasie zapraszam również do siebie :)
  http://knigiszarikowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń