piątek, 16 listopada 2012

002. Stosik nr. 1

Hej
Dzisiaj przybywam do was z pierwszym stosikiem na moim blogu. Nie spodziewajcie się jednak jakiegoś wielkiego stosika, gdyż jest skromnie. Ale ja nie wypożyczam wielu książek na raz, bo mam też naukę, inne obowiązki domowe i czasem bywa tak, że nie mam zbyt dużo czasu na czytanie. Wypożyczam mało, bo nie chcę ich blokować :)


Od góry:
1. ,, Oryginalny dziennik wampira '' hrabia Vladimir Drakula
2. ,, Dom Nocy, Naznaczona '' P.C.Cast & Kristin Cast
3. ,, Atramentowe serce '' Cornelia Funke
4. ,, Cień wiatru '' Carlos Ruiz Zafón

,, Oryginalny dziennik wampira'' to książka, którą kupiłam w Biedronce i kupiłam ją bardziej ze względu na to jak wygląda niż na jej treść, chodź to, że jest o wampirach wcale mi nie przeszkadza. Myślę, że gdy ją przeczytam zrobię jej recenzje. ,, Naznaczoną '' czytałam już jakiś czas temu, ale teraz wypożyczyłam ją dla koleżanki. Poza tym serię ,, Dom Nocy '' przeczytałam do ,, Spalonej '' włącznie. ,, Cień wiatru '' mam już za  sobą i jeśli chcecie przeczytać jej recenzję zapraszam do poprzedniego postu.
Myślę, że to na tyle. Piszcie, czy czytaliście te książki, jakie są wasze wrażenia, a może, że je planujecie :) Pa.

8 komentarzy:

 1. witaj w recenzenckim świecie! :) widzę, że dopiero zaczynasz więc trzymam kciuki i życzę powodzenia :)
  "Cień wiatru" mam w domku, ale jeszcze nie przeczytany :) zaczyałam juz dwa razy, ale oba zakończyły się niepowodzeniem, niebawem zamierzam dać jej trzecią szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Naznaczoną" a także 4 inne książki z cyklu "Domu Nocy" mam już za sobą i z chęcią sprawdzę, czy mamy podobny gust czytelniczy ;) Do Zafona "dobieram" się długo, ale do tej pory nie miała z nim styczności :) Życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Naznaczona" była niezła, kolejne części gorsze. "Atramentowe serce" bardzo mnie ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię wszystkie części ,,Domu Nocy''. Za kilka dni, gdy tylko skończę czytać ,,Atramentowe serce'' napiszę jej recenzję :)

   Usuń
 4. Czytałam wszystkie te książki prócz Oryginalnego dziennika wampira. "Cień wiatru" "Atramentowe serce" z czystym sumieniem polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Atramentowe serce" to coś co mnie niebywale ciekawi :)
  Pierwsze książki ,,Domu Nocy" bardzo interesujące i wciągające. Późniejsze tomy zdecydowanie zbyt przedłużane, lecz wciąż zaskakują (przeważnie). Obiecałam sobie, że dotrwam do końca ;)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia z rozkręcaniem bloga!

  OdpowiedzUsuń
 6. To ja może sobie zabiorę "Atramentowe serce"?:>

  OdpowiedzUsuń