sobota, 2 listopada 2013

018. Zapowiedzi kolejnych recenzji.

Witajcie
Dzisiejszy post chcę poświęcić na poinformowanie Was, recenzji jakich książek możecie się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Tym razem będą to recenzje serii czterech książek Pana P. D. Baccalario.

 
  

Pierwszą część kupiłam dawno temu, czwartą jeszcze dawniej i dopiero kilka dni temu zebrałam się w sobie, by zakupić drugą i trzecią część. Jest to jedyna seria, którą posiadam w całości. Pierwszy tom przeczytałam zaraz po zakupie, jednak do tej pory nie pamiętałam dokładnie, co się w niej działo i postanowiłam przeczytać ją jeszcze raz. Recenzje będą ukazywały się w zależności od tego, ile czasu będę miała na czytanie - szczerze mówiąc od września mam go coraz mniej ;(  W każdym razie, gdy tylko będę miała czas będę czytała, a to jak się wyrobię z recenzjami to się dopiero okaże.
Tymczasem do napisania i pozdrawiam ;)

3 komentarze:

  1. Widizałam te książki nie raz w księgarni, nawet ostatnio pierwszy tom był w Biedronce za 12 zł, ale mnie nie ciągnie niestety;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam za sobą całą serię. Zaczytywałam się w niej w gimnazjum i bardzo mile wspominam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pamiętam jak w gimnazjum przełamywałam awersję do czytania książek dzięki serii Ulysses Moore tego autora. W swojej biblioteczce mam 11 tomów i chyba z sentymentu kupię kiedyś ostatnią część tej serii ;D

    OdpowiedzUsuń